Etarget logo
Certifikovaný partner
Oslovte Vašich zákazníkov aj na internete

Vašich potencionálnych klientov oslovíte na stovkách portálov obsahujúcich najvhodnejšie slovenské internetové média vyberané podľa vášho segmentu vo vyhľadávaní Google a Facebooku.

Etarget + Google + Facebook Logo
Profesionálna podpora ktorá zahŕňa:
  1. Návrh vašej kampane
  2. Vytvorenie odkazov
  3. Odborné poradenstvo
  4. Správa kampane
Otázky a odpovede.
1. Kde konkrétne sa zobrazí moja reklama.

Zobrazíte sa na webstránkach ako napríklad topky.sk, pluska.sk, pravda.sk a desiatkach najvhodnejších slovenských internetových médiách vybraných podľa segmentu, vo vyhľadávaní Google a na Facebooku. Na Google vo vyhľadávaní, bannermi a textovou reklamou na rôznych webstránkach ako pluska.sk a ine aj na Facebooku.

2. Ako Etarget zabezpečí, že reklama bude cielená len lokálne.

Pri na stavovaní kampane sa určuje lokalita, kde sa má reklama zobrazovať. Určíme ta na základe lokality pripojenia k internetu daného PC alebo iného zariadenia. Každé zariadenie má svoju elektronicku adresu a dá sa určiť jeho poloha.

3. Ako Etarget prechádza robotickému vyklikávaniu.

Online marketing na Google, FB a Etarget je dobre chránený proti vyklikávaniu. Pokial sa evidujú podozrivé kliky, tak sa akceptuje len prvý klik a ostatné sa ignorujú. Etarget je na trhu viac jak 10 rokov. Ak by sa nechránil úspešne, tak by zanikol a stratil by klientov.

4. Ako zabezpečte nezmyselne vysoký počet zobrazení reklamy jednému užívateľovi.

Tým, že reklamu vám urobíme komplexne, zabezpečíme, aby bola reklama viditeľná a zároveň nie otravná. Týmto zabezpečíme, efektíne využitie vašch prostriedkov na reklamu. Etarget využíva technológiu Frequency capping.

5. Čo mi prinesie reklama od Etargetu.

Budete viditeľní vo vašon regióne. Oslovíte nových ľudí zviditeľnením sa na portáloch. Tí, ktorí budú googliť, tak vás tiež nájdu. Zbadajú vás aj na Facebooku.

6. Čo mám robiť, keď nemám webstránku?

My vám ju vyrobíme. Vyplňte Objednávkový formulaŕ k webstránke s dotazníkom, kde sa informujeme o vašej firme. Vytvoríme vám jednoduchú stránku so základnými informáciami, avšak všetkými potrebnými na to, aby sme získali klienta.

7. Reklamu na internete si nikto nevšíma.

Ak je reklama nerelevantná, tak si ju užívateľ naozaj nevšíma. Na druhej strane reklama, ktorá rieši náš aktuálny problém alebo potrebu, tak si ju všimne. Zobrazenie nerelevantnej reklamy je zohľadnené v cene. Pretože vašu reklamu nedokážembe stopercentne zacieliť, tak jedno zobrazenie reklamy stojí zlomok centu. Vďaka tomu za nízku cenu oslovíte masu ľudí, kde sa nájde pár vybraných, ktorí sa stanú vašimi klientami. Reklama môže byť dobre viditeľná a efektívna, pokiaľ ju urobíte so správnym partnerom.

8. Čím sa líšite od Googlu / od iných agentúr / Robím si to sám.

Zastrešíme vám internetovú reklamu komplexne. Zistili sme že osloviť ľudí iba cez vyhľadávačGoogle zďaleka nestačí z týchto dôvodov: - pri vyhľadávaní sa zobrazí ponuka nielen vaša, ale aj vašej konkurencie - ak niekto chce niečo kúpiť, zďaleka nie je pravda, že všetci to vyhľadávajú na Google. Preto vaša reklama musí byť aj inde. Navyše Etarget má vlastnú sieť, čiže si nepýta žiadny extra poplatok za správu kampane. Niektoré z reklám vás vyjdú lacnejšie a tým pádom balíček máte výhodnejší. Nastavenie kampaní vám Etarget urobí zdarma, preto nie je dôvod si ich robiť sám.

V prípade záujmu nás kontaktujte na:
+ 421 918 621 364
+ 421 35 6 421 916