arc design
logo

Certifikovaný partner

Oslovte Vašich zákazníkov aj na internete

Vašich potencionálnych klientov oslovíte na stovkách portálov obsahujúcich najvhodnejšie slovenské internetové média vyberané podľa vášho segmentu vo vyhľadávaní Google a Facebooku.

Profesionálna podpora ktorá zahŕňa:

Otázky a odpovede

1. Kde konkrétne sa zobrazí moja reklama

*Pomôžeme si vizuálnou pomôockou
Zobrazíte sa na webstránkach ako napríklad topky.sk, pluska.sk, pravda.sk a desiatkach najvhodnejších slovenských internetových médiách vybraných podľa segmentu, vo vyhľadávaní Google a na Facebooku. Na Google vo vyhľadávaní, bannermi a textovou reklamou na rôznych webstránkach ako pluska.sk a ine aj na Facebooku.

2. Ako Etarget zabezpečí, že reklama bude cielená len lokálne

Pri na stavovaní kampane sa určuje lokalita, kde sa má reklama zobrazovať. Určíme ta na základe lokality pripojenia k internetu daného PC alebo iného zariadenia. Každé zariadenie má svoju elektronicku adresu a dá sa určiť jeho poloha.

3. Ako Etarget prechádza robotickému vyklikávaniu

Online marketing na Google, FB a Etarget je dobre chránený proti vyklikávaniu. Pokial sa evidujú podozrivé kliky, tak sa akceptuje len prvý klik a ostatné sa ignorujú. Etarget je na trhu viac jak 10 rokov. Ak by sa nechránil úspešne, tak by zanikol a stratil by klientov.

4. Ako zabezpečte nezmyselne vysoký počet zobrazení reklamy jednému užívateľovi / kliknutí reklamy jedným užívateľom

Tým, že reklamu vám urobíme komplexne, zabezpečíme, aby bola reklama viditeľná a zároveň nie otravná. Týmto zabezpečíme, efektíne využitie vašch prostriedkov na reklamu. Etarget využíva technológiu Frequency capping.

5. Čo mi prinesie reklama od Etargetu

Budete viditeľní vo vašon regióne. Oslovíte nových ľudí zviditeľnením sa na portáloch. Tí, ktorí budú googliť, tak vás tiež nájdu. Zbadajú vás aj na Facebooku.

6. Čo mám robiť, keď nemám webstránku

My vám ju vyrobíme. Vyplňte Objednávkový formulaŕ k webstránke s dotazníkom, kde sa informujeme o vašej firme. Vytvoríme vám jednoduchú stránku so základnými informáciami, avšak všetkými potrebnými na to, aby sme získali klienta.

7. Reklamu na internete si nikto nevšíma

Ak je reklama nerelevantná, tak si ju užívateľ naozaj nevšíma. Na druhej strane reklama, ktorá rieši náš aktuálny problém alebo potrebu, tak si ju všimne. Zobrazenie nerelevantnej reklamy je zohľadnené v cene. Pretože vašu reklamu nedokážembe stopercentne zacieliť, tak jedno zobrazenie reklamy stojí zlomok centu. Vďaka tomu za nízku cenu oslovíte masu ľudí, kde sa nájde pár vybraných, ktorí sa stanú vašimi klientami. Reklama môže byť dobre viditeľná a efektívna, pokiaľ ju urobíte so správnym partnerom.

8. Čím sa líšite od Googlu / od iných agentúr / Robím si to sám

Zastrešíme vám internetovú reklamu komplexne. Zistili sme že osloviť ľudí iba cez vyhľadávačGoogle zďaleka nestačí z týchto dôvodov: - pri vyhľadávaní sa zobrazí ponuka nielen vaša, ale aj vašej konkurencie
- ak niekto chce niečo kúpiť, zďaleka nie je pravda, že všetci to vyhľadávajú na Google. Preto vaša reklama musí byť aj inde.
Navyše Etarget má vlastnú sieť, čiže si nepýta žiadny extra poplatok za správu kampane. Niektoré z reklám vás vyjdú lacnejšie a tým pádom balíček máte výhodnejší. Nastavenie kampaní vám Etarget urobí zdarma, preto nie je dôvod si ich robiť sám.

Námietky

1. Je to drahé

Už v najmenšom balíčku vašu reklamu uvidí minimálne 80 000 ľudí zaujímajúcich sa o vašu službu vo vašom regióne. Ako inak lacnejšie by ste oslovili takéto množstvo vašich potencionálnych klientov ? - Neviem. -Tak s Etargeton to dosiahnete, vyskúšajte si to na mesiac. Ale viete, že vám pomôže byť na internete ? - Ano viem. -Poznáte niečo lacnejšie ako sa dostanete na internet ? Násobne sa vám to vráti pri pár klientoch. Vyskúšajte si to. Komplexnejšiu internetovú reklamu nedostanete. Tuto oslovíte klienta v každom kroku nákupného procesu na internete. Tuto oslovíte klienta v každom kroku nákupného procesu na internete a reklama sa vám vráti už pri pár klientoch.

2. Mal som to a nič mi to neprinieslo

Opýtať sa klienta

- Použili sme komplexnú reklamnú službu alebo len jeden reklamný kanál ako napríklad Google ?
Týmto balíčkom cez Etarget budete mať reklamu kompletnejšie nastavenú. Lepšie podchytíme ľudí na internete. Overte si to tento mesiac.

-Zhltla vám kampaň peniaze ?
S balíčkom Etargetu nedôjde k neefektívnemu m'ňaniu vašich prostriedkov, čo zabezpečíme vďaka tímu profesionálov so 14 ročnými skúsenosťmi, ktorí úspešne nastavia vašu kampaň.

- Kedy to bolo ?
Tento typ reklamy sa rýchlo vyvíja dovyššej kvality. Je to lepšie cielená a cez Etarget balíčky komplexná, čo zaručuje jej vyšší výkon v porovnaní s predchádzajúcim obdobím. čiˇxe vydkúšajte si to s Etarget.

3. Spolupracujeme už s niekým iným / Robím si to sám / Ja to už na internete vyriešené mám

Etarget vám dá vlastnú sieť stoviek portálov (kde je sme.sk, topky.sk atď.) spolu s renomovanými systémami ako je Google dakážu zabezpečiť efektívnu a komplexnú kampaň a pritom si za správu kampaňe neberie žiaden poplatok. Etarget balíček vám kompletne pokrje reklamu na internete - vyhľadávanie na Google, bannery a Facebook.

4. Páči sa mi to. Najbližšie keď prídem, idem do toho / Premyslím si to

Keby som teraz hľadal(a) vaše produkty/služby, budete na internete ? - Nie. -Tak každým dňom sa pripravujete o klientov. Spustením základného balíčka vám bude o mesiac jasné, či sa vám to oplatí. Máte teraz dostatok klientov ? -Nie. -Vidíte a pritom ľudia vašu službu hľadajú denne. Keď nenájdu vás, nájdu vašu konkureniu.

5. Nemám webstránku

To nie je problém. Naši certifikovaný partneri vám zrealizujú kompletnú webstránku od dizajnu až ku programovaniu.

6. Preferujeme iný typ reklamy

Rozšírte okruh svojich zákazníkov pridaním internetovej reklamy. Štatistiky hovoria, že oslovíte až do 50% viac zákazníkov, ktorí sú zvyknutí pred nákupom hľadať informácie na internete (môžeme ukázať consumerbarometer.com)

V prípade záujmu nás kontaktujte na:

+ 421 918 621 364
+ 421 35 6 421 916